O nás

Laboratoř TDP-Ontrack
Laboratoř TDP-Ontrack

Naši specialisté na záchranu dat poskytují služby zákazníkům již od roku 1994 a trvale patří ke špičce nejen na tuzemském trhu, ale po spojení se světovou jedničkou v oblasti záchrany dat — společností Kroll Ontrack — i celosvětově. Kvality pražské laboratoře potvrzuje její začlenění do evropské sítě laboratoří Ontrack. (Potvrzení partnerství se společností Kroll Ontrack.)

Díky rozsáhlým zkušenostem odborného týmu dosahuje úspěšnost námi prováděných operací 93 %.

Nejčastější jsou fyzická selhání pevných disků (HDD). Zachraňujeme data z RAID diskových polí, z karet digitálních fotoaparátů, disket, CD, DVD, ZIP a dalších médií. Provádíme také rekonstrukce souborů s porušenou strukturou nebo uzamčených - .doc, .xls, .ppt, .pst, .ost, .dbx, .mdb, .zip. Dále provádíme RAW obnovu (v případě neexistujících systémových informací souborového systému) - přes 250 různých formátů.

Jsme hrdí na náš tým:

Ondřej Nadrchal

Ondřej NadrchalIng. Ondřej Nadrchal vystudoval ČVUT-FEL v Praze. Elektroniku má jako hobby i jako profesi. Záchranou dat se ve společnosti TDP zabývá již více než 10let. Je specialista na fyzicky poškozené disky a ostatní paměťová média. Je autorem většiny technologických postupů, používaných pro záchranu dat. Nyní vede naši laboratoř a zabývá se nejenom obnovou dat, ale i vývojem a zaváděním nových technologií pro záchranu dat.