Utility

Záchrana dat

EasyRecovery FileRepair™

Aplikace EasyRecovery FileRepair™ pracuje na souborech, které jsou přístupné, ale nelze je otevřít, a opravuje a obnovuje poškozené soubory a ukládá je do nových souborů, které lze číst. Jde o řešení kompletní opravy a obnovy poškozených souborů ve formátu Zip a souborů vytvořených v aplikacích Microsoft® Outlook®, Access, Excel, PowerPoint® a Word. FileRepair™ je součástí balíku EasyRecovery Professional.

Produktový list (95 kB)

EasyRecovery EmailRepair™

Aplikace EasyRecovery EmailRepair™ opravuje a obnovuje soubory vytvořené v aplikacích Microsoft® Outlook a Outlook Express, které jsou přístupné, ale nelze je otevřít. Tento špičkový software vám umožňuje získat zpět smazané emaily ze souborů aplikací Microsoft Outlook® a Outlook® Express, a opravuje poškozené soubory vytvořené v aplikacích Microsoft Outlook Express (DBX) a Microsoft Outlook (PST a OST), včetně souborů větších než 2 GB. EmailRepair™ je součástí balíku EasyRecovery Professional.

Ontrack Data Recovery pro NetWare

Software ODRN je speciálně vytvořen tak, aby poskytl správcům systémů nepřetržitý přístup k síťovým datům a pomohl zabránit případným problémům ještě předtím, než k nim dojde. Se softwarem ODRN otestovaným a schváleným společností Novell budete schopni jednoduše a bez obav ochránit a obnovit svá data uložená na serveru Novell® NetWare®.

Produktový list (64 kB)

Obnova emailů

PowerControls

PowerControls řeší problémy, se kterými se potýkají administrátoři při zálohování a obnovování elektronické pošty z Exchange serveru. Protože je schopen vyhledávat v souborech .EDB a zprávy z těchto souborů extrahovat, šetří váš čas i peníze. Zajišťuje také, aby měly společnosti vždy jednoduchý a rychlý přístup k archivovaným emailům, ať už kvůli interním potřebám, z právních důvodů či pro jakékoli jiné použití.

Ačkoli má software PowerControls neuvěřitelné možnosti, překvapivě snadno se používá. Když aplikaci PowerControls spustíte poprvé, objeví se pomocník Data Wizard. Ten vás provede procesem výběru databáze v aplikaci Exchange, kterou bude třeba obnovit, ať už na Exchange serveru nebo do souboru .PST, a pomůže vám také zvolit umístění příslušného serveru nebo souboru.

Bílá kniha (372 kB)

Správa pevných disků

DataAdvisor®

Aplikace Data Advisor® představuje jednoduchý, ale účinný nástroj k vyhodnocování stavu vašeho počítačového systému. Rychle vyhodnotí zdraví vašeho pevného disku, struktury souborů a počítačové paměti tak, že identifikuje problémy, které by mohly vést ke ztrátě dat. Nemusíte se obávat, pokud se vám nepodaří spustit váš systém ve Windows; aplikace Data Advisor se spouští sama, takže poběží i v případě, kdy bude váš systém mimo provoz. DataAdvisor® je součástí balíku EasyRecovery Professional.

Tento komplexní diagnostický nástroj lze použít jak k diagnostice stávajících problémů, tak v rámci pravidelné údržby jako nástroje k identifikaci možných problémů, které by mohly vést ke ztrátě dat. Jsou-li identifikovány potenciální problémy, budete mít dost času na zálohování svých cenných informací a provedení oprav, čímž zabráníte budoucím ztrátám.

Produktový list (79 kB)

DataEraser™

Možná si myslíte, že "smazáno" znamená " nenávratně ztraceno". Tak to ale není. Když smažete svá data, neznamená to, že jsou smazána z vašeho pevného disku! I když stisknete tlačítko "delete", nebo dokonce zformátujete svůj pevný disk, data jsou na vašem počítači stále někde uložena. Je to stejné, jako byste odlepili štítky z desek s dokumenty ve své skříňce. Desky stále existují, ale nejsou tak zřetelně označené. Protože lidé dnes ukládají na své počítače mnohem více důležitých dat než v minulosti, nabízí aplikace DataEraser™ jednoduchý a levný způsob jak zajistit, aby byli chráněni, když se rozhodnou své dokumenty smazat – například když se zbavují zastaralých laptopů nebo když daná organizace obnovuje své počítačové vybavení.

Aplikace DataEraser™ vám umožní jednoduše, rychle a hlavně navždy smazat veškerá osobní, důvěrná a klíčová data na vašem pevném disku – a je schopna tato data mazat jak podle norem stanovených ministerstvem obrany Spojených států, tak podle norem německé armády/vlády. Permanentně smaže informace tak, že přepíše veškerá data na pevném disku. Tato data již nebude možné obnovit a vy se tedy můžete spolehnout na to, že byly všechny citlivé informace kompletně eliminovány. DataEraser™ je rychlá a flexibilní aplikace s jednoduchým ovládáním, která vám navíc pomůže udržet si kontrolu nad vašimi důvěrnými informacemi.

Produktový list (95 kB)

DiskManager®

Software Disk Manager®, kterého se již prodalo více než 150 milionu kusů, poskytuje podporu pro nejmodernější disky a díky svým vlastnostem vám pomůže s celým procesem instalace disku – od správného zapojení disku k vašemu systému, přes kompletní elektronickou instalaci, až po automatický přesun vašich souborů.

Exkluzivní a bezpečné instalační a grafické rozhraní aplikace Disk Manager vás jednoduše provede celým procesem. Není třeba dlouze telefonovat s pracovníky technické podpory, ani není třeba listovat tlustými a komplikovanými uživatelskými manuály kvůli nastavení propojky nebo vyhledání aktualizačního postupu pro BIOS. Ať už jste odborník na výpočetní techniku či nový uživatel, s aplikací Disk Manager pro vás bude instalace pevného disku od jakéhokoli výrobce hračkou.

Produktový list (89 kB)