První pomoc při ztrátě dat

Vypněte zařízení a kontaktujte nás

224 999 777 nebo hotline 724 883 727

   tdp@tdp.cz

Rádi Vám poskytneme veškeré informace o možnostech záchrany dat.

Dopravte médium do naší laboratoře

Osobně nás navštivte na naší adrese (kontakt) nebo vyplňte formulář pro odeslání poškozeného média a pošlete ho vytištěný spolu s poškozeným zařízením na naši adresu (kontakt).

Zde naleznete podrobný návod, jak médium před odesláním připravit.

Provedeme diagnostiku - ZDARMA

Před každou záchranou dat je nutné provést diagnostiku, na jejíž základě Vám budeme moci sdělit možnost, cenu i časovou náročnost záchrany. Za tuto službu si nic neúčtujeme a doporučujeme ji, kdykoli se Vaše zařízení chová nestandardně.

Zachráníme Vaše data

Práce na zakázce započneme teprve, jakmile odsouhlasíte cenu, termín dokončení a rozsah záchrany. Úspěšnost záchrany je v naší laboratoři velmi vysoká, přesto může být Vaše zařízení poškozené natolik, že obnova dat nebude technologicky možná. V takovém případě za odvedené práce nic neúčtujeme.

Objednáváte záchranu dat e-mailem?

Po objednání záchrany dat e-mailem Vám zašleme potvrzení o zařazení zakázky ke zpracování. Pokud Vám nebude v nejbližší době doručeno toto potvrzení, s největší pravděpodobností nám objednávka nebyla doručena.

Předání zachráněných dat

Zachráněná data uložíme na zápůjční disk (zdarma), případně na Vámi dodané či u nás zakoupené médium (HDD, flash disk či DVD – dle objemu dat) a zašleme Vám je nebo připravíme k vyzvednutí na naší adrese. Pro urychlení můžeme nejdůležitější data rovněž uložit na náš sever a umožnit Vám jejich bezpečné vzdálené stažení.

Platba je možná bankovním převodem, dobírkou, hotově či platebními kartami:

MasterCardMasterCard ElectronicMaestroDiners Club International

VISAVISA ElectronAmerican ExpressJCB

Pro držitele průkazů ISIC, Alive(IYTC), ITIC a Staff karta poskytujeme slevu 20 %.

ISICISICISIC

Pro školní či zdravotní zařízení poskytujeme výrazné slevy na provedené práce.

Více informací o cenách naleznete v ceníku.