O nás

Laboratoř TDP-Ontrack
Laboratoř TDP-Ontrack

Naši specialisté na záchranu dat poskytují služby zákazníkům již od roku 1994 a trvale patří ke špičce nejen na tuzemském trhu, ale po spojení se světovou jedničkou v oblasti záchrany dat — společností Kroll Ontrack — i celosvětově. Kvality pražské laboratoře potvrzuje její začlenění do evropské sítě laboratoří Ontrack. (Potvrzení partnerství se společností Kroll Ontrack.)

Díky rozsáhlým zkušenostem odborného týmu dosahuje úspěšnost námi prováděných operací 93 %.

Nejčastější jsou fyzická selhání pevných disků (HDD). Zachraňujeme data z RAID diskových polí, z karet digitálních fotoaparátů, disket, CD, DVD, ZIP a dalších médií. Provádíme také rekonstrukce souborů s porušenou strukturou nebo uzamčených - .doc, .xls, .ppt, .pst, .ost, .dbx, .mdb, .zip. Dále provádíme RAW obnovu (v případě neexistujících systémových informací souborového systému) - přes 250 různých formátů.

Jsme hrdí na náš tým:

Ondřej Nadrchal

Ondřej NadrchalIng. Ondřej Nadrchal vystudoval ČVUT-FEL v Praze. Elektroniku má jako hobby i jako profesi. Záchranou dat se ve společnosti TDP zabývá již více než 10let. Je specialista na fyzicky poškozené disky a ostatní paměťová média. Je autorem většiny technologických postupů, používaných pro záchranu dat. Nyní vede naši laboratoř a zabývá se nejenom obnovou dat, ale i vývojem a zaváděním nových technologií pro záchranu dat.

 

Tomáš Kořínek

Tomáš KořínekIng. Tomáš Kořínek se zabývá softwarovou záchranou dat. Specializuje se na obnovu souborů ze souborových systémů a analýzu obsahu hardwarově poškozených paměťových karet. Je autorem většiny programů používaných k záchraně dat ve společnosti TDP-Ontrack.

 

Hana Kubínová

Hana KubínováHana Kubínová je zodpovědná za logistiku záchrany dat od roku 2001. Její oddělení pro Vás zajistí příjem i vydání zakázky včetně pomoci s dopravou prostřednictvím pošty, kurýra nebo zásilkové služby, a to z libovolného místa v České i Slovenské republice. Jejím úkolem je i předání vaší zakázky specialistovi na příslušný druh poruchy a moderování komunikace v průběhu zpracování zakázky.

 

Václav Šamša

Václav ŠamšaIng. Václav Šamša se záchraně dat věnuje od jara 1994, kdy implementoval emulátor souborového systému OS Netware. Specializuje se na disková pole a souborové a adresářové systémy firmy Novell. Dlouholeté rozsáhlé zkušenosti využívá rovněž v oblasti konzultací zaměřených na prevenci ztráty dat, při poskytování služby forenzního auditu a v publikační činnosti. Zároveň je výkonným ředitelem a jednatelem společnosti.